• -10%
  • Obecnie brak
NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay
search
  • NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay
  • NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay
  • NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay
  • NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay

NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay

83,00 zł
74,70 zł Zniżka 10%

Zapłać 68,72 zł zamiast 74,70 zł uzyskując konto premium!

Brutto

Kapsułki Nattokinaza NSK-SD Kenay A.G. 100 mg 60 sztuk

Ilość
Obecnie brak

100% bezpieczne płatności
nattokinaza-100-mg-nsk-sd-60-kapsulek (3).jpg SUPLEMENT DIETY Nattokinaza 100 mg NSK-SD™
(60 kapsułek)

Sfermentowana soja – pokarm Japończyków od tysięcy lat

Sfermentowana soja (natto) jest tradycyjnie spożywana w Japonii. Uzyskuje się ją na drodze fermentacji soi z użyciem szczepu bakterii Bacillus subtilis (natto). Bakterie te działając na białko soi, powodują powstanie enzymu – nattokinazy. Nie zawiera witaminy K.

NSK-SD® jest znakiem towarowym firmy Japan Bio-Science Laboratories.

W 1998 r. firma Japan Bio Science Laboratory jako pierwsza na świecie wyizolowała i wprowadziła Nattokinazę na rynki USA, UE, Korei, Tajwanu i Chin pod marką NSK-SD® . Produkt jest pozyskiwany w wyniku opatentowanego procesu fermentacji przy użyciu bakterii Bacillus subtilis natto.

Firma Japan Bio Science Laboratory to największy producent Nattokinazy na świecie. Dodatkowo produkuje Nattokinazę nie zawierającą witaminy K2. To jedyna japońska firma, która może eksportować Nattokinazę bez witaminy K2.

Dlaczego produkt nie zawiera witaminy K2?

Witamina K2 wchodzi w interakcje i wpływa na działanie antykoagulantów np. warfaryny. Z tego powodu witamina ta została usunięta z Nattokinazy NSK-SD®z wykorzystaniem nowej, opatentowanej technologii. Dzięki temu osoby przyjmujące warfarynę czy inne leki przeciwzakrzepowe mogą bez obaw przyjmować Nattokinazę NSK-SD®.

_________________________________________________________________________

Składniki w porcji dziennej (1 kapsułka)

Nattokinaza NSK-SD® 2000 FU/kaps.

(uzyskana z ekstraktu ze sfermentowanego nasienia soi)      100 mg

_________________________________________________________________________

Składniki: olej sojowy, kapsułka: żelatyna wieprzowa, sfermentowany ekstrakt z soi, kapsułka: gliceryna, barwnik: wosk pszczeli, substancja emulgująca: estry glicerolu i kwasów tłuszczowych, nośnik: lecytyna sojowa. Informacja alergiczna: produkt zawiera soję (Non-GMO)

Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie.

Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety przeznaczony jest dla osób dorosłych. Nie powinny go zażywać kobiety w ciąży i karmiące. Osoby zażywające leki powinny spożywać ten produkt wyłącznie pod kontrolą lekarza. Zażywanie suplementu diety zaleca się skonsultować z lekarzem w przypadku zaburzeń krzepliwości krwi. Suplementu diety nie powinny zażywać osoby uczulone na soję.

Producent: JAPAN BIO SCIENCE LABORATORY Japonia

Informacja od producenta:

"Z powodu obecnej sytuacji pandemicznej na świecie, ograniczeń w transporcie oraz wydłużonego przestoju w pracy niektórych zakładów produkujących m.in. opakowania, mogą występować czasowe modyfikacje nakrętek używanych do opakowań suplementów diety firmy Kenay. Obecnie używane nakrętki to: metalowe srebrne, metalowe złote (karbowane lub gładkie), plastikowe białe, plastikowe czarne. Mamy nadzieję, że wkrótce wszystko wróci do normy. Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację."

Opakowanie: 60 kapsułek

Opis

Producent
Kenay
Postać
kapsułki
Podstawowy składnik
Inny
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.15 kg
Liczba sztuk:
60 szt.

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

NATTOKINAZA 100mg 60kap SERCE NATTOKINASE Kenay

Kapsułki Nattokinaza NSK-SD Kenay A.G. 100 mg 60 sztuk

Napisz swoją opinię