ALINESS Niepokalanek pospolity 500mg 100 kap. VEGE
search
  • ALINESS Niepokalanek pospolity 500mg 100 kap. VEGE

ALINESS Niepokalanek pospolity 500mg 100 kap. VEGE

44,90 zł

Zapłać 41,31 zł zamiast 44,90 zł uzyskując konto premium!

Brutto

Kapsułki Medicaline Niepokalanek 500 mg 100 szt.

Ilość

100% bezpieczne płatności
36ad62b612e42e7b0af4c4bb12f4dea8.jpg ALINESS Niepokalanek 500 mg

100 kapsułek

Niepokalanek pomaga w utrzymaniu dobrego samopoczucia podczas cyklu miesiączkowego, przyczynia się do utrzymania kobiecej równowagi hormonalnej w okresie menopauzy, pomaga łagodzić objawy menopauzy i napięcia przedmiesiączkowego, przyczynia się poprawy samopoczucia fizycznego i psychicznego.

Zawartość 1 kapsułki: Ekstrakt z niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) - 500mg, w tym: agnuzyd - 2mg, aukubina - 2mg

Skład: ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) standaryzowany na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Dawkowanie: 1 kapsułka w trakcie posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią.

Producent: ALINESS

Suplement diety Aliness Niepokalanek 500 mg to wysokiej jakości ekstrakt z niepokalanka pospolitego, który pochodzi od prestiżowego, europejskiego producenta, gwarantującego najdogodniejsze warunki do rozwoju tej rośliny. Produkt marki Aliness nie zawiera żadnych zbędnych, sztucznych dodatków i konserwantów. Jest pozbawiony soi, glutenu, laktozy i produktów przetworzonych genetycznie. Dzięki zastosowaniu wyłącznie substancji pochodzenia zwierzęcego, jest on odpowiedni dla wegan i wegetarian.

Niepokalanek od Aliness charakteryzuje się wysoką, podwójną standaryzacją na agnuzyd (0,4%) oraz aukubinę (0,4%), należących do grupy glikozydów irydoidowych. Są to dwa najważniejsze związki aktywnie czynne tej rośliny. Wysoka standaryzacja ma na celu zapewnienie wysokiej mocy i skuteczności suplementu.

Niepokalanek pospolity słynie ze swych prozdrowotnych właściwości, które korzyść niesie szczególnie kobietom. Ekstrakt z tej rośliny wpływa na żeńską gospodarkę hormonalną. Pomaga w łagodzeniu objawów napięcia przedmiesiączkowego i tego, który towarzyszy menopauzie. Zapewnia poczucie komfortu podczas miesiączki.

Vitex agnus-castus wykazuje także silne działanie przeciwutleniające. Pomaga organizmowi w walce z reaktywnymi formami tlenu, które wywołują stres oksydacyjny. Taki stan przynosi wiele szkód dla organizmu, ponieważ prowadzi do mutacji w materiale genetycznym i niszczenia komórek. Jest odpowiedzialny również za przedwczesne starzenie się.

Ekstrakt z niepokalanka przyczynia się do dobrego samopoczucia fizycznego oraz pozwala zachować prawidłowe funkcje poznawcze.

Podsumowując, Aliness Niepokalanek 500 mg to niezwykły suplement diety, dostarczający ekstraktu z niepokalanka pospolitego, wysoko standaryzowanego na zawartość 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny. Produkt marki Aliness jest naturalny, skuteczny i bezpieczny. Nie zawiera sztucznych dodatków i konserwantów. Może być stosowany przez wegan i wegetarian.

Skład:

  • Składnik - 1 kapsułka (%RWS)
  • Ekstrakt z niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) - 500 mg (-)
  • agnuzyd - 2 mg (-)
  • aukubina - 2 mg (-)

ekstrakt z owoców niepokalanka pospolitego (Vitex agnus-castus) standaryzowany na 0,4% agnuzydu i 0,4% aukubiny, otoczka kapsułki: (substancja wiążąca: hydroksypropylometyloceluloza)

Sposób użycia

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania: 1 kapsułka podczas posiłku (opakowanie zawiera 100 porcji)

Przeciwwskazania

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W przypadku stosowania leków lub innych suplementów diety należy skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Podmiot odpowiedzialny: MEDICALINE Konrad Malitka, Ostrówiec 150, 05-480 Karczew, NIP: 5321690962, REGON: 142830480

7 Przedmioty

Opis

Producent
Medicaline
Postać
kapsułki
Podstawowy składnik
Inny
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
0.071 kg
Przeznaczenie
uniwersalne

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ALINESS Niepokalanek pospolity 500mg 100 kap. VEGE

Kapsułki Medicaline Niepokalanek 500 mg 100 szt.

Napisz swoją opinię