Czarci Pazur 90 Kaps Yango
search
  • Czarci Pazur 90 Kaps Yango

Czarci Pazur 90 Kaps Yango

40,60 zł

Zapłać 37,35 zł zamiast 40,60 zł uzyskując konto premium!

Brutto

Suplement diety YANGO Czarci pazur Devil's claw czarci pazur kapsułki 90 szt.

Ilość

Czarci pazur - Devil's claw - 90 kaps.

Ekstrakt z czarciego pazura (Harpagophytum procumbens)

Wsparcie dla stawów, więzadeł, ścięgien, kości i mięśni.

Czarci Pazur

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się roślina o nazwie hakorośl rozesłana (łac. Harpagophytum procumbens), pochodząca z pustyni Kalahari w południowej Afryce. Potoczna nazwa „czarci” lub „diabelski pazur” nawiązuje do budowy owoców tej rośliny, charakteryzujących się licznymi twardymi zadziorami, przypominającymi haczyki lub pazury. Owoce zaczepiają się o futro zwierząt, dzięki czemu nasiona są rozprowadzane podczas ich wędrówki.

W suplementacji zastosowanie mają wysuszone i starte na proszek korzenie, które od wieków stosowane są przez lud Khoisan w południowej Afryce na zapalenie stawów i niestrawność.

Wiele korzyści z diabelskiego pazura przypisuje się związkowi znanemu jako harpagozyd. Roślina jest powszechnie stosowana jako wsparcie dla stawów, więzadeł, ścięgien, kości i mięśni. Regularna suplementacja czarcim pazurem: wzmacnia układ ruchowy i zdrowie stawów,wspomaga apetyt i poprawia trawienie.

STAWIAMY NA JAKOŚĆ!

Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.

Zalecane dawkowanie: Jedna kapsułka, raz dziennie

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.

Skład: Ekstrakt z czarciego pazura (Harpagophytum procumbens) standaryzowany na zawartość 5% alkaloidów.  Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie)

Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane małym dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Wyprodukowano w Unii Europejskiej. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 41,4 g.

Produkowane bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.

Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.

Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/01/07/SD/699B10

5903796650259
7 Przedmioty

Opis

Producent
Yango

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Czarci Pazur 90 Kaps Yango

Suplement diety YANGO Czarci pazur Devil's claw czarci pazur kapsułki 90 szt.

Napisz swoją opinię