• Obecnie brak
ALINESS TOKOTRIENOLS COMPLEX 50mg WIGOR młodość
search
  • ALINESS TOKOTRIENOLS COMPLEX 50mg WIGOR młodość
  • ALINESS TOKOTRIENOLS COMPLEX 50mg WIGOR młodość
  • ALINESS TOKOTRIENOLS COMPLEX 50mg WIGOR młodość

ALINESS TOKOTRIENOLS COMPLEX 50mg WIGOR młodość

64,90 zł
Brutto

Suplement diety Medicaline Tokotrienols Complex Plus kapsułki 60 szt.

Ilość
Obecnie brak

100% bezpieczne płatności
 

Dostawa

Tokotrienols_1.jpg

Suplement diety Tokotrienols Complex PLUS 50 mg EVNol SupraBio:

- Posiada silne właściwości antyoksydacyjne – redukuje stres oksydacyjny wywołany wolnymi rodnikami, dzięki czemu chroni komórki i ich DNA przed degradacją, a tym samym spowalnia procesy starzeniowe, zmniejsza ryzyko nowotworów.

- Wspomaga pracę mięśni – poprawia metabolizm mięśniowy, dlatego zalecany jest osobom uprawiającym sporty.

- Uczestniczy w syntezie wybranych lipidów – wspomaga prawidłowy metabolizm tłuszczów.

- Zapobiega chorobom serca i układu krążenia i pomaga w ich leczeniu – ma duże znaczenie dla prawidłowego krzepnięcia krwi, może zmniejszyć ryzyko zawałów i miażdżycy, dlatego polecany jest w profilaktyce chorób sercowo-naczyniowych.

- Wspiera pracę układu rozrodczego – poprawia płodność u mężczyzn i u kobiet.

- Wspomaga działanie narządu wzroku – chroni oczy przed pogorszeniem widzenia i chorobami.

- Dba o prawidłowe działanie układu nerwowego – wspomaga zapamiętywanie i koncentrację, redukuje zmęczenie, rozdrażnienie.

- Wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci – witamina E to „witamina młodości”, która chroni skórę przed przedwczesnym starzeniem i poprawia jej wygląd, a także wzmacnia włosy i paznokcie.Witamina E w postaci tokotrienoli i tokoferoli jest jedną z najważniejszych witamin w organizmie człowieka. Reguluje szereg procesów życiowych, jest silnym przeciwutleniaczem, wpływa na prawidłową pracę układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i mięśni.

Suplement diety Tokotrienols Complex PLUS 50 mg EVNol SupraBio zawiera kompleks bioabsorbowalnych tokotrienoli i tokoferoli w opatentowanej postaci EVNol SupraBio. Witamina E w preparacie pozyskiwana jest z surowego malezyjskiego oleju palmowego premium pochodzącego z pierwszego tłoczenia – bez GMO.

W suplemencie diety Tokotrienols Complex PLUS 50 mg znajduje się mieszanina tokotrienoli i tokoferoli, w tym d-alfa-tokotrienol, d-beta-tokotrienol, d-delta-tokotrienol oraz l d-gamma-tokotrienol w postaci kompleksu EVNol SupraBio.

EVNol SupraBio jest jedynym kompleksem witaminy E, który został poddany badaniom klinicznym nad stopniem wchłaniania do tkanek. Potwierdziły one, że mieszanina tokotrienoli i tokoferoli w tej formie jest biodostępna, czyli wchłania się do organizmu człowieka i jest dostarczana do jego najważniejszych organów. Kompleks EVNol SupraBio przyczynia się do podwyższenia absorpcji witaminy E do 300% w krwi oraz w organach.

Dodatkowo, w suplemencie diety Tokotrienols Complex PLUS 50 mg znajdują się skwalen roślinny, kompleks karetonoidów, koenzym Q10 oraz mieszanina fitosteroli, które wzmacniają jego prozdrowotne działanie.

Zawarte w preparacie Tokotrienols Complex PLUS 50 mg składniki aktywne pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu zdrowia, chronią przed różnymi schorzeniami i wspomagają ich leczenie.

Składniki:

EVNol SupraBio™, mieszanina tokotrienoli, skwalen roślinny, kompleks fitosteroli, mix karotenoidów,  koenzym Q10, składniki kapsułki (żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, woda oczyszczona)

Dzienna porcja (1 kapsułka) zawiera:

EVNol Suprabio™ - 345 mg

Mieszanina tokotrienoli - 50 mg , w tym:

- d-gamma-tokotrienol - 25 mg

- d-alfa-tokotrienol - 16 mg

- d-delta-tokotrienol - 7 mg

- d-beta-tokotrienol - 2 mg

Witamina E (łącznie z EVNol Suprabio™ (d-alfa-tokoferol) i mieszaniny tokotrienoli) - 63,50 mg - 530,00%RWS*

Skwalen roślinny - 6,58 mg

Kompleks fitosteroli - 3,29 mg

Mix karetonoidów - 10 µg

Koenzym Q10 - 1,5 µg

*RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia dla dorosłych

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Opakowanie:

60 kapsułek

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Produkty Aliness wywarzane są zgodnie z najwyższymi standardami:

● Preparaty są produkowane zgodnie z koncepcją `czystej etykiety`. Oznacza to - żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę

● Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO-Genetically Modified Organism).

● Aliness to nowoczesne produkty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej wchłanialności substancji czynnych.

PRODUCENT:

MedicaLine

Ostrowiec 150

05-480 Karczew

non oxide.jpg

Opis

Postać
kapsułki
Podstawowy składnik
witamina E
Producent
Medicaline
Przeznaczenie
uniwersalne
Cechy dodatkowe
bezglutenowy
bez laktozy
czysty (bez dodatków)
wegański
wegetariański
Liczba porcji w opakowaniu
60
Waga
0,2